حمایت از خریداران

– ویکی کاکتوس محیط امنی برای خرید کاربران گرامی به وجود آورده است ، شما میتوانید به راحتی و با امنیت کامل در بازار کاکتوس و ساکیولنت ویکی کاکتوس عضو شده و خرید کنید و پرداخت خود را در محیط امن آنلاین بانک انجام دهید .

– ویکی کاکتوس هزینه پرداختی شما را تا زمانی که محصول به دست شما میرسد نزد خود نگه میدارد که در صورت بروز مشکل و ارسال شکایت از طرف شما مشکلی از نظر مرجوع نمودن کالا و بازگشت محصول پیش نیاید .

– فروشندگانی که در بازار کاکتوس و ساکیولنت ویکی کاکتوس ثبت نام می کنند با ارسال مدارک کامل و احراز هویت موبایل و محل سکونت در سیستم فروش آغاز به کار میکنند ، بنابر این خریدار کاملا می تواند برای خرید به فروشنده ها اعتماد کند و در صورت بروز هر گونه مشکلی حل اختلاف آسان می باشد .

– سیستم بررسی محصولات برای هر محصول فعال می باشد و خریدار می تواند برای خرید مطمئن تر بررسی های خریداران قبلی را مد نظر قرار دهد .

– جهت آسودگی خاطر خریداران در خرید های خود ، در صورتیکه که از یک فروشنده 3 بار شکایت شود و هر سه بار شکایت به نفع مشتری تمام شود ، پنل فروشنده برای همیشه غیر فعال می شود و از فعالیت فروشنده در سایت جلوگیری می شود .